Sorry, no posts matched your criteria.

Spider-Man: Far From Home بزرگتر و سرگرم کننده‌تر از Homecoming است

۱۵ تیر ۱۳۹۷

ممکن است کمی زود باشد اما فیلم Spider-Man: Far From Home «مرد عنکبوتی: دور از خانه» به مراتب جذاب‌تر و بزرگ‌تر از Spider-Man: Homecoming «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» است. علاقه به ساخت دنباله‌ی فیلم زمانی ایجاد می‌شود که فیلم اول موفق بوده باشد. ایده‌ی «هر چه بزرگتر بهتر است» چیزی است که دنیای سینماتیک مارول همواره آن‌را دنبال کرده است. هنگامی که صحبت از این می‌شود که مارول و سونی با یکدیگر کار کنند، Homecoming نشان داد که این کار می‌تواند سخت باشد. اما در هر صورت راه‌های زیادی وجود دارد که آن‌ها بتوانند یک فرانچایز را بالا بکشند. برای آگاهی از جزئیات خبر در ادامه با سینما گیمفا همراه باشید.

«دور از خانه» کاری را انجام می‌دهد که دیگر فیلم‌های Spider-Man «مرد عنکبوتی» تا بحال انجام نداده‌اند و مرد عنکبونی را به خارج از آمریکا می‌برد. آن‌ها قصد دارند که لحن فیلم «بازگشت به خانه» از جان هاقز (John Hughes) را حفظ کنند اما این به آن معنا نیست که نمی‌خواهند هر دو قسمت را بهبود بخشند.

THR در مورد آخرین کار دن لبنتال (Dan Lebental) ادیتور فیلم Ant-Man and The Wasp «مرد مورچه‌ای و زنبور عسل» در دنیای سینماتیک صحبت کرد و همچنین در مورد پروژه‌های آینده‌ی او نیز سوال پرسید. یکی از آنها «دور از خانه» خواهد بود، جایی که او به نقش خودش بعنوان ادیتور پس از فیلم «بازگشت به خانه» برمی‌گردد. از او پرسیده شد اگر بخواهی چیزی در مورد این دنباله بگویی چیست و او گفت آن‌ها می‌خواهند این فیلم را بزرگتر و سرگرم کننده‌تر بسازند.

مقیاس بزرگتر که لبنتال به آن اشاره کرد، با توجه به داستانی که آن‌ها می‌خواهد به تصویر بکشند، راحت‌تر می‌تواند به انجام برسد. در حالی که بیشتر داستان «دور از خانه» در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، فایگی (Feige) گفته است که این فیلم یک حالت تعطیلات تابستانی دارد. اگر پیتر پارکر (Peter Parker) با بازی تام هالند (Tom Holland)، در حال سفر به اروپا در تابستان باشد، البته بعد از جان سالم به در بردن از Avengers 4 «انتقام جویان ۴»؛ پس محدودیتی وجود ندارد که این سفر چقدر بزرگ باشد. در حال حاضر مشخص شده است که «دور از خانه» در چندین کشور اروپایی فیلم‌برداری خواهد شد.

مارول تعدادی از بزرگترین بلاک باسترها را ساخته است پس آن‌ها آخرین بار برای به تصویر کشیدن اسپایدی در خیابان‌های نیویورک چندان به زحمت نیوفتاده‌اند. البته ساختن یک فیلم کمدی‌تر از قبلی ممکن است کار ساده‌ای نباشد. پیتر طبیعتا بسیار شخصیت طنازی دارد و ویتی (witty) و هالند این توانایی را به خوبی به تصویر کشیدند. هالند تنها کسی نبود که در «بازگشت به خانه» کمدی بازی می‌کرد. ند (Ned) با بازی جیکوب باتالون (acob Batalon) نیز به زیبایی طنز پردازی می‌کرد. اگر آن‌ها، همانطور که گفته شد بتوانند «مرد عنکبوتی: دور از خانه» را بزرگتر و سرگرم کننده‌تر بسازند، می‌توان گفت دنباله‌ی مرد عنکبوتی بسیار رضایت بخش بوده است.

منبع: Screenrant

کانال تلگرام اس موزیک

لینک کوتاه مطلب Spider-Man: Far From Home بزرگتر و سرگرم کننده‌تر از Homecoming است

http://musicinc.ir/?p=1361

مطالب مشابه

برچسب ها

برای ورود به کانال تلگرام اس موزیک کلیک کنید