Sorry, no posts matched your criteria.

سه گانه‌ی «جنگ ستارگان» ممکن است در اوایل ۲۰۲۰ اکران شود

۱۵ تیر ۱۳۹۷

خبرها در این هفته زیاد خوب نبوده است، درحالی که این خبر در مورد  دنیای شگفت انگیز Star Wars «جنگ ستارگان»  کاملا رسمی نشده است اما این خیلی خوب است که همه ما می‌توانیم تا انتهای هفته دیگر از آن استفاده کنیم. دستیار تهیه کننده رایان جانسون (Rian Johnson) می‌گوید: ممکن است ما اولین فیلم از سه گانه‌ی «جنگ ستارگان» را در سال ۲۰۲۰ ببینیم. برای آگاهی از جزئیات خبر در ادامه با سینما گیمفا همراه باشید.

در مصاحبه‌ای با تهیه کننده رم‌ برگمن (Ram Bergman) که روی فیلم صلح آمیز و جهانی Last Jedi «آخرین جدای» کار کرده است، وی درباره‌ی سه گانه‌ی جنگ ستارگان از رایان جانسون گفت که این سه گانه کاملا جدید است و همچنین خاطر نشان کرد در این سه گانه‌ نیز تمام بازیگران جدید حضور دارند که به معنی است که دیگر خبری از قبیله روندگان آسمان (Skywalker) نیست. صادقانه بگوییم بعد از ۹ فیلم از این خانواده، ما مشتاقیم که گوشه های دیگر این کهکشان گسترده را کشف کنیم. وقتی که پرسیده شد که فیلم نخست این سه گانه کی اکران می‌شود، برگمن گفت:

من نمی‌توانم بگویم چون خودمان هم هنوز نمی‌دانیم. شاید دوسال دیگر، این فیلم هنوز در مراحل اولیه تولید است.

همانطوری شنیدیم جانسون قبلا نویسنده بوده است، بنابراین سال ۲۰۲۰ سال خیلی خوبی به نظر می‌رسد. همچنین می‌توان گفت سال ۲۰۲۱ یا ۲۰۲۲  بهتر خواهد بود مخصوصا اینکه انتشار فصل نهم برای سال ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است. اما باز هم این یک جدول زمان بندی رسمی نیست، اما گاهی اوقات رویا پردازی می‌تواند بسیار خوب باشد.

منبع: Screencrush

کانال تلگرام اس موزیک

لینک کوتاه مطلب سه گانه‌ی «جنگ ستارگان» ممکن است در اوایل ۲۰۲۰ اکران شود

http://musicinc.ir/?p=1365

مطالب مشابه

برچسب ها

برای ورود به کانال تلگرام اس موزیک کلیک کنید